план конспект уроку укр мови 3 кл мовна тема слова назв предметів ознак дій предметів
Конспект уроку з української мови з теми: "Слова - назви ознак предметів (прикметники). Навчаюся визначати слова - назви ознак предметів" за підручником Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. 2 клас. До конспекту додається презентація.. Конспект на урок Українська мова скачати. Навчаюся визначати слова - назви ознак предметів" за підручником Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. 2 клас. До конспекту додається презентація. Перегляд матеріалу. Отримати код. Тема: Слова – назви ознак предметів (прикметники). Навчаюся визначати слова – назви ознак предметів.
Тема: «СЛОВО. Лексичне значення слова.» в 3 класі по предмету: українська мова. Мета: Навчальна: уточнювати уявлення дітей, формувати вміло слово, як мовну одиницю, пояснювати значення слів, ознайомити їх із лексичним значенням слова, вчити розрізняти види слів (слова – назви предметів, ознак та дій). Розвиваюча: збагачувати словниковий запас учня і активізувати його в мовленні, розвивати зв’язне мовлення, пам'ять, мислення, вміння правильно висловлювати свої думки. Виховна: виховувати інтерес до вивчення мови ,допитливість, кмітливість. Тип уроку: вивчення нового матеріалу. ХІД УРОКУ.
План-конспект уроку, мета якого - відновити і закріпити знання про слова - назви предметів, ознак, дій; повторити поняття «частини мови», «іменник», «прикметник», «дієслово», «прийменник», «сполучник»; формувати вміння розрізняти частини мови, правильно вживати їх у мовленні, визначати в реченні; удосконалювати орфографічну грамотність; розвивати вміння аналізувати, систематизувати мовні явища; виховувати любов до рідного слова
Тема. Розвиток уявлень про те, що слово служить для назви предмета, якості, дії - План-конспект уроку (розробка уроків) - Літературне місто - Онлайн-бібліотека української літератури. Освітній онлайн-ресурс. - Урок 26 Тема. Розвиток уявлень про те, що слово служить для назви предмета, якості, дії Мета: учити учнів розрізняти слова, що називають предмети, ознаки
Розробки уроків - Українська мова 3 клас. Урок № 65. Частини мови (загальне поняття). Повторення знань про різні частини мови: іменник, прикметник, дієслово. Тема: Частини мови (загальне поняття). Повторення знань про різні частини мови: іменник, прикметник, дієслово. Мета: відновити і закріпити знання про слова — назви предметів, ознак, дій; формувати вміння розрізняти частини мови, правильно вживати їх у мовленні; розвивати вміння аналізувати, систематизувати мовні явища; розвивати мовлення учнів; виховувати любов до природи. Тип уроку: урок формування мовної компетенції. Обладнання: підручн
Конспект уроку з української мови на тему “Уявлення про слова назви предметів (іменники)”. Використання сучасних методів активного навчання. Вправи для розвитку критичного мислення на уроках Української мови. Конспект уроку. Вікно перегляду документа. Презентація до уроку. Вікно перегляду презентації. ПІБ : Губчик Наталія Василівна. Посада : Вчитель початкових класів. Місце роботи : Оваднівська ЗОШ І-ІІІ ступеня. Завантажити матеріал: Конспект уроку з української мови на тему Уявлення про слова назви предметів (іменники). Закрити. Хвилинка реклами. Класні куточки: 512 грн. Завантаження файлу п
Тема: Поняття про слова – назви предметів ( іменники ). Постановка до слова питання. Мета: Навчати учнів розпізнавати іменники за питаннями хто? що?; поглиблювати знання учнів про слова – назви предметів; розвивати вміння ставити запитання до слів, збагачувати. словниковий запас учнів; виховувати працелюбність. Обладнання: предметні малюнки, таблиця «Назва предмета». - Сьогодні ми будем продовжувати працювати над словами назвами предметів, будемо вчитися і вчити Незнайка ставити питання до слів, дізнаємось, як одним словом називаються слова, що називають предмети, працюватимемо зі словниковими словами, будем вчити Незнайка бути працьовитим і працелюбним. III Вивчення нового матеріалу.
Конспекти уроків рідної мови у 3 класі за підручником М. С. Вашуленка, складені відповідно до чинної Програми та оновленого Державного стандарту. Інформація про збірник. Переглянути збірник конспектів. Конспекти уроків з української мови (рідної мови) 3 клас: Урок 1. Мова й мовлення. Логічні вправи на розрізнення слів за родовими й видовими ознаками та за смисловими групами у межах кожної частини мови Урок 67. Добір спільнокореневих слів, які належать до різних частин мови, розрізнення їх за питаннями, значенням, роллю в реченні та за зв'язками з іншими словами Урок 68. Урок розвитку зв'язного мовлення Урок 69. Загальне поняття про іменник (питання, значення, роль та зв'язок з іншими словами в реченні).
Категория: Українська мова 3 клас. Опубликовано: 11.12.2014 15:31. Автор: Безносенко Діана. Поняття предметності на прикладах іменників, що означають дію. Мета: розширити знання учнів про іменник як частину мови; ознайомити з поняттям предметності на прикладах іменників, утворених від дієслів; розвивати вміння аналізувати, узагальнювати; збагачувати словниковий запас; виховувати товариськість. Підсумок уроку. — Від слів яких частин мови можна утворити спільнокореневі іменники? Гра «Знавець мови». Учитель називає слово.
Українська мова. 3 клас. II семестр. (за підручником М. С. Вашуленка, О. І. Мельничайко, Н. А. Васильківської). Урок 66. Логічні вправи на розрізнення слів за родовими і видовими ознаками та за смисловими групами у межах кожної частини мови . . . 11. Урок 67. Мета: відновити і закріпити знання учнів про слова — назви предметів, ознак, дій; ознайомити з поняттями «частини мови», «іменник», «прикметник», «дієслово»; фор-мувати вміння розрізняти частини мови, правильно вживати їх у мовленні; розви-вати вміння аналізувати, систематизувати мовні явища; виховувати любов до рід-ного слова.
Частини мови Прикметник Ознаки предметів Який? Яка? Яке? Які? білий, м’який, високий. Дієслово Дія предметів Що робити? Що зробити? лежати, поїхати. — Що означають слова, які відповідають на питання хто? що? (Назви предметів) Що означають слова, які відповідають на питання який? яка? яке? які? (Називають ознаки предметів) Що означають слова, які від-повідають на питання що робив? що зробив? (Дію предмета). — А з їхніми назвами ви ознайомитеся сьогодні. III. Оголошення теми й мети уроку — Сьогодні на уроці ви дізнаєтесь, яку назву мають всі ці частини мови. Повправляєтесь у вмінні їх розрізняти, добирати. IV.
Ознайомлення з підручником «Українська мова» для 3-го класу. — Розгляньте обкладинку. — Як називається підручник? Спробуємо поповнити свою мовну скарбничку новими знаннями й уміннями, бо життя людини без мови немож-ливе. Повторимо назви букв українського алфавіту, будемо записувати слова в алфавітному порядку. V. Сприймання й усвідомлення нового матеріалу. 1. Ознайомлення з титульною сторінкою до розділу «Мова і мовлення» (с. 5) — Про що ви дізнаєтесь, вивчаючи цей розділ?
Урок української мови (2клас). Тема. Узагальнення знань і вмінь учнів за темою «Слова назви предметів». Вимова і написання слова метро. Мета: узагальнювати знання учнів з теми; перевірити засвоєння правопису великої букви у власних іменниках; формувати вміння співвідносити звуки і букви, навички правильного інтонування та графічного позначення меж речень; удосконалювати знання про слова, що означають «один-багато», слів ввічливості, навички грамотного письма, засвоїти вимову і правопис нових слів; розвивати мовлення учнів; прищеплювати культуру поведінки в громадських місцях; виховувати почутт
Головна » Матеріал для завантаження » Розробки Уроків » Українська Мова. мовна тема іменник 3 клас за захарійчуком. 15.02.2015, 07:55. І варіант 1. Іменник означає(1 б.) А. дію предмета; Б. назву предмета; В. ознаку предмета. 2. Спиши. Підкресли іменники.(2 б.) Розмалювала листя осінь, Мов сонечко в них залягло, Дерева всі жовтоволосі, Вдихають свіжість та тепло. 3.Запиши 4 іменники, які означають власну назву.(2 б.) 4.Подані іменники запиши в однині.(2 б.) Ночі -…, квіти -…, зграї -…, вітри -… . 5. Випиши іменники в множині.(1 б.) З батьком яблуні садили, трохи руки натрудили. Я люблю наш тих
Конспекти уроків вчителя. Узагальнюючий урок про слова-назви предметів-іменник. Мета: повторити і поглибити знання учнів про слова,які назвами предметів; вдосконалювати вміння розпізнавати їх серед інших слів, будувати з ними речення, розрізняти поняття» один, «багато», істоти і неістоти; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати творчу уяву, мовлення; виховувати любов та бережливе ставлення до природи. Обладнання:Малюнки із зображенням тварин,картки- завдання для роботи в групах,навчальне відео,сигнальні картки. Хід уроку. І.Організація класу. Чи цікаво вам дізнатись
Календарні планування з української мови для 2 класу за програмою О.Я.Савченко (2 семестр). 2020-08-25 18:03. Календарні планування з української мови для 2 класу за програмою О.Я.Савченко (1 семестр). 2020-08-25 18:01. Просвітницька година "Через терни до зірок" 2020-08-21 18:14. Конспект уроку "Вимірювання енергії. Способи зміни внутрішньої енергії тіла." 8 клас. Мовні теми для 3 класу. Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли, публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати. Опубліковано: Kolesnikova Вт, 2014-01-14 20:07.
Повідомлення теми й мети уроку — Сьогодні ми будемо знаходити слова — прикмети предмета, або, як їх ще називають, — ознаки. Також з'ясуємо, на які питання відповідають ці слова-ознаки. Будьте старанними й уважними, і ви дізнаєтеся багато цікавого. Слайд 6. Диво-прикметник Це така частина мови, Без неї нам не обійтись. Ти вслухайсь в слово пречудове, Йому, як другові всміхнись. Земля – ласкава, люба, рідна, Знайдіть слова – назви предметів. Що можемо сказати про них? Поставте до них запитання.
Українська абетка Урок 2 Розташування слів за абеткою з орієнтацією на першу літеру Урок 3 Склад. Тема опису «Ромашка» Урок 9 Ненаголошені голосні звуки [є] [и] Урок 10 Вимова і правопис слів з ненаголошеними голосними |є], |и| Урок 11 Вимова і правопис слів з ненаголошеними голосними [є], [и] Урок 12 Вимова і правопис слів з ненаголошеними голосними [є], [и] Урок 13 Приголосні звуки. Спостереження за роботою мовленнєвих органів {язик губи зуби) під час вимови приголосних звуків Урок 14 Приголосні звуки [дз] [дз'] [дж]. Урок 46 Слова, що означають назви предметів (іменники) Урок 47 Розпізнавання іменників за питаннями хто? що?. Складання речень Урок 48 Урок розвитку зв'язного мовлення.
української мови, 3 клас (на виконання Програми зі змінами). І семестр 2015 - 2016 н.р. (4 години на тиждень). Державні вимоги щодо рівня загальноосвітньої підготовки учнів. (при складанні конспекту уроку державні вимоги доцільно конкретизовувати). М.С. Вашулен-ко, О.І.Мельни-. чайко, Н.А. Ва-. сильківська. М.Д.Захарій-чук, А.І.Мов-чун. Мова і мовлення (4 години і протягом року). 1. Читання вголос і мовчки.
Навчаюся визначати слова— назви ознак предметів. Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<< Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки. «____»_.20___ року. Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко». Урок №42. Слова — назви ознак предметів (прикметники). Навчаюся визначати слова— назви ознак предметів. Мета: ознайомити дітей зі словами, що називають ознаки предметів і відповідають на питання який? яка? яке?.
Коментарі
Дописати коментар